You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 

Konkurs chemiczny

Gdańsk, 22.12.2020 r., godz. 16:00



LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO STOPNIA REJONOWEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

PRZEPROWADZONEGO W DNIU 9.12. 2020 R. DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

Lp.

Imię (imiona) i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

1

Łukasz Bowżyk

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Hetmana Stefana Czarneckiego w Gdańsku

2

Uczennica 

Szkoła Podstawowa nr 2  z Oddziałami Sportowymi im. Armii Krajowej w Gdańsku

3

Zuzanna Amelia Żemojtel

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku

4

Zofia Lamęcka

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku

5

Aleksander Błażejewski

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku

6

Tymon Karpiński

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku

7

Małgorzata Osęka

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater w Gdańsku

8

Stanisław Strobin

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater w Gdańsku

9

Iga Kossakowska

Szkoła Podstawowa nr 39 im. Wojska Polskiego w Gdańsku

10

Jakub Pieczonka

II Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku

11

Alicja Anna Seliga

Szkoła Podstawowa CET w Kowalach

12

Aleksandra Maria Jurewicz

Szkoła Podstawowa CET w Kowalach

13

Paweł Henryk Ciesielski

Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby w Gdańsku

14

Gaweł Paweł Jabłoński

Szkoła Podstawowa nr 48 im. Gen. Józefa Hallera w Gdańsku

15

Hipolit Płatek

Szkoła Podstawowa nr 89 im. Tadeusza Mazowieckiego w Gdańsku

16

Kinga Mąkosa

Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku

17

Dawid Kołodziej

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku

18

Karol Piernikowski

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku

19

Lena Emilia Piotrowska

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku

20

Anna Krystyna Rogowska

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mieczysława Słabego w Gdańsku

21

Aleksandra Śpiewak

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mieczysława Słabego w Gdańsku

22

Anita Dąbrowska

Szkoła Podstawowa nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Gdańsku

23

Alicja Emilia Chmielewska

Szkoła Podstawowa nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Gdańsku

24

Mateusz Mysza

Szkoła Podstawowa nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Gdańsku

25

Agata Joanna Stefańska

Szkoła Podstawowa nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Gdańsku

26

Marta Kondrat

Szkoła Podstawowa nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Gdańsku

27

Paulina Gołębiewska

Szkoła Podstawowa nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Gdańsku

28

Alicja Piszczewiat

Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha w Gdańsku

29

Maciej Sambor Lewandowski

III Społeczna Szkoła Podstawowa „STO” w Gdańsku

30

Agnieszka Zofia Sąsiadek

III Społeczna Szkoła Podstawowa „STO” w Gdańsku

31

Dominika Monika Mandakh

III Społeczna Szkoła Podstawowa „STO” w Gdańsku

32

Jędrzej Bartłomiej Piotrowski

III Społeczna Szkoła Podstawowa „STO” w Gdańsku

33

Marcin Szelągowski

Szkoła Podstawowa nr 47 im. Kaszubskiej Brygady WOP w Gdańsku

34

Jakub Piotr Swat

Szkoła Podstawowa nr 47 im. Kaszubskiej Brygady WOP w Gdańsku

35

Antonina Wenta

I Społeczna Szkoła Podstawowa Szkolnego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku

36

Paweł Antoni Czermański

I Społeczna Szkoła Podstawowa Szkolnego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku

37

Maja Włodarczyk

Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance

38

Paweł Dembicki

Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance

39

Wiktoria Stencel

Pozytywna Szkoła Podstawowa im. A. Rybickiego w Gdańsku

40

Aleksander Antoni Dąbek

Pozytywna Szkoła Podstawowa im. A. Rybickiego w Gdańsku

41

Izabela Anna Grubicka

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

42

Anna Samson

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

43

Mikołaj Marek

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

44

Filip Adam Wendt

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

45

Ada Bartłomiejczyk

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

46

Maria Zofia Pobłocka

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

47

Pola Kowalczyk

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

48

Antonina Maria Zarębska

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

49

Nina Szot

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

50

Weronika Ziemlewska

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

51

Małgorzata Woźniak

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle w Gdańsku

52

Szymon Mikołaj Szulc

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle w Gdańsku

53

Maria Anna Kaliszan

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle w Gdańsku

54

Maciej Jan Lemański

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle w Gdańsku

55

Mateusz Szymon Górski

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle w Gdańsku

56

Adrianna Wioletta Nowak

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle w Gdańsku

57

Marcel Jakub Roszkowski

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle w Gdańsku

58

Tomasz Jakub Jerz

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle w Gdańsku

59

Tomasz Fryczke

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle w Gdańsku

60

Franciszek Ziaja

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle w Gdańsku

61

Monika Maślak

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle w Gdańsku

62

Aldona Borówka

Gdańska Szkoła Podstawowa „Lingwista” im. Hymnu Narodowego

63

Jakub Koszykowski

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach

64

Michał Ignacy Czyściecki

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach

65

Barbara Agnieszka Borycka

Szkoła Podstawowa nr 45 im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

66

Róża Laura Klósak

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nowy Świat w Gdańsku

67

Juliusz Władysław Szczepiński

Szkoła Podstawowa nr 79 w Gdańsku

68

Barbara Domagała

Szkoła Podstawowa nr 67 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

69

Natalia Maria Wojcieszkiewicz

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia ’70 w Łęgowie

70

Beata Bąk

Gdańska Szkoła Szermierki

71

Mikołaj Julian Beśka

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Gdańsku

72

Wojciech Boroch

Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim

73

Julia Bober

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Gdańsku

74

Wiktoria Nowacka

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Gdańsku

75

Oliwia Maria Pipiórka

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 75 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Gdańsku

76

Aleksandra Wolska

Podstawowa Szkoła Społeczna „Niedźwiednik”

77

Goran Krzysztof Pangełow

Zespół Kształcenia i Wychowania w Kolbudach


Osoby, które po weryfikacji prac nie zakwalifikowały się do dalszego etapu konkursu mogą uzyskać wgląd do zakwestionowanych arkuszy po wcześniejszym kontakcie mailowym: chemia.konkurs@katolik.gdansk.pl.

 

Joanna Suberlak

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
72 0.06527304649353