OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE
WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE
2020/2021
LAUREACI
Joanna Urbaniak, kl. 8i - biologia
FINALIŚCI
Joanna Urbaniak, kl. 8i - j. angielski
Amelia Ludwichowska, kl. 7d - j. niemiecki
2019/2020
LAUREACI
Małgorzata Szwagierczak, kl. 8b - matematyka, biologia
Szymon Polny, kl. 8b - Informatyka
FINALIŚCI
Barbara Szudejko , kl. 8b - biologia, j. polski
Mira Jabłońska, kl. 8b - j. polski
2018/2019
LAUREACI
Anna Andruszkiewicz, kl. 8i - matematyka
Weronika Gut, kl. 3m - matematyka
FINALIŚCI
Stanisław Loch , kl. 3g - geografia
Krzysztof Tuszyński, kl. 3m - geografia, j. angielski
Dominika Janiszewska, kl. 3m - j. polski
Filip Maniecki, kl. 3m - j. polski
Sara Ghaemi, kl. 3g - j. angielski
Alicja Ludwichowska, kl. 8a - biologia, j. niemiecki
Cyprian Skrzypiński, kl. 8a - biologia
Barbara Szudejko, kl. 7b - biologa
Wiktor Wiśniewski, kl. 8i - informatyka, chemia
Anna Andruszkiewicz, kl. 8i - j. niemiecki
Julia Bajerska, kl. 8i - j. niemiecki
Maja Trocha, kl. 8i - j. niemiecki
Anna Jagielska, kl. 8a - j. niemiecki
Amelia Glapiak, kl. 8a - j. niemiecki
Oliwia Zakrzewska, kl. 3g - j. niemiecki
Weronika Gut, kl. 3m - j. jniemiecki
OGÓLNOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY.
MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY".
Kategoria MALUCH - klasa 3 szkoły podstawowej
Anastazja Błażejewska - wynik bardzo dobry
Paweł Budzyński - wyróżnienie
Jan Szablewski - wyróżnienie
Szymon Skowron - wyróżnienie
Kategoria MALUCH - klasa 4 szkoły podstawowej
Tomasz Melonek - wyróżnienie
Kategoria BENIAMIN- klasa 5 szkoły podstawowej
Aleksander Błażejewski - wyróżnienie
Kategoria KADET- klasa 8 szkoły podstawowej
Adam Błażejewski - wyróżnienie
Alicja Ludwichowska - wyróżnienie
XIV MEGAOLIMPIADA WIEDZY
Megaolimpijczyk Wiedzy: Anna Andruszkiewicz z kl. 8i - laureat z matematyki i j. niemieckiego
Chemia:
Wiktor Wiśniewski, kl. 8i - laureat
Alicja Ludwichowska, kl. 8a - finalista
J. niemiecki:
Alicja Ludwichowska, kl. 8a - laureat
Anna Andruszkiewicz, kl. 8i - laureat
Anna Jagielska, kl. 8a - laureat
J. polski
Filip Maniecki, kl. 3m - laureat
Matematyka
Anna Andruszkiewicz, kl. 8i - laureat
Adam Błażejewski, kl. 8i - laureat
Weronika Gut, kl. 3m - laureat
Oliwia Zakrzewska, kl. 3g - finalista
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY - LIGA MATEMATYCZNA
Anna Andruszkiewicz - kl.8i - laureat
Adam Błażejewski - kl.8i - laureat
Alicja Ludwichowska- kl. 8a - finalista
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW
Sara Ghaemi, kl. 3g - laureat
OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE
SZKOLNY "JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI" DLA UCZNIÓW KLAS 0-III
I miejsce: Anastazja Błażejewska z kl.III,
II miejsce: Oliwia Winiarkiewicz z kl.II oraz Olena Lutsiv z kl.III,
III miejsce: Jan Szablewski z kl.III.
Wyróżnienia: Hanna Glapiak z kl.II oraz Agnieszka Zawadzka z kl.I
WOJEWÓDZKI KONKURS WOKALNY KOLĘD I PASTORAŁEK "NAD ŚWIATEM CICHA NOC
I m-ce - Zespół "Małe Kaziuki" (w kategorii klas I-III) w składzie: Aleksandra Muła, Oliwia Winiarkiewicz, Anastazja Błazejewska, Olena Lustiv, Bartosz Michalski, Adam Śliwski.
I m-ce Zespół "Kaziuki" (w kategorii klas IV-VI) w składzie: Katarzyna Melonek, Natalia Paszkowska-Stusik, Tymon Świniański, Katarzyna Jagłowska, Amelia Ludwichowska, Leopold Rachoń.
II m-ce "Kaziukowy Zespół" w kategorii (14-19 lat) w składzie: Klaudia Piotrowska, Zofia Śliwska, Anna Andruszkiewicz, Julia Oskarbska, Michał Dalach, Jakub Kaczmarek, Stanisław Loch, Paweł Szweda.
WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI - LUBIĘ POEZJĘ
Karolina Zawadzka, 3m gim. - III m-ce
Inga Fijołek, 3m gim. - wyróżnienie.
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY Z OKAZJI DNIA ZIEMI KLASY STARSZE: I M - BARBARA SZUDEJKO
II m - Klaudia Piotrowska,
III m - Pola Kos -Kleysa
klasy młodsze:
Im - Anastazja Błążejewska,
II m - Hanna Glapiak,
IIIm - Hanna Szczepańska, Zofia Gregorczyk, Monika Neyman
wyróżnienia - Edyta Krzykalska, Aleksandra Muła, Anna Kokosińska, Jan Szablewski
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
MISTRZOSTWA GDAŃSKA W ROKU SZKOLNYM 2018-2019 (BADMINTON)
- złoty medal - drużyna: Julia Bajerska, Alicja Ludwichowska, Weronika Gut
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W BADMINTONIE DZIEWCZĄT
- brązowy medal - drużyna: Julia Bajerska, Alicja Ludwichowska, Weronika Gut
MISTRZOSTWA GDAŃSKA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT
- srebrny medal - drużyna: Milena Pawłowska, Amelia Ludwichowska, Nina Jarowicz, Karolina Giesek, Maria Staszkiewicz, Karolina Laskowska, Katarzyna Melonek, Emilia Adamczyk , Pola Kos-Kleysa, Agnieszka Gołaszewska, Alicja Skowron, Katarzyna Jagłowska, Kalina Kubik.
MISTRZOSTWA ŚWIATA FITNESS FIT-KIDS & FITNESS AEROBIC ORAZ V GRAND PRIX FITNESS
- II miejsce w konkursie międzynarodowym i I miejsce w konkursie ogólnopolskim - Wiktoria Lis
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO "GDAŃSKIE LWY"
-srebrne medale - Jan Sobiech, Krzysztof Krot
- brązowy medal - Bartosz Michalski
- V m-ce Szymon Trawicki i VII m-ce Tymon Trawicki
ŻUKOVIA JUDO CUP 2019
- II miejsce - Kasper Chybczyński
- V miejsce – Katarzyna i Tomasz Melonek