Zapisz swoje dziecko
REKRUTACJA 2020/21

22 grudnia 2019

20 grudnia

20 grudnia 2019 r nasza szkolna społeczność obchodziła wyjątkowe święto. Podczas ostatniej szkolnej Mszy Świętej Roratniej odbyła się promocja kandydata na ministranta. Bardzo cieszymy się, że szkolna liturgiczna służba ołtarza powiększa się systematycznie  o kolejnych chłopców pragnących w ten szczególny sposób trwać blisko Boga.

Ksiądz Dyrektor poświęcił także opłatki, którymi podzieliliśmy się podczas klasowych wigilii. Pięknie przygotowane stoły, odświętny strój i życzenia dobra oraz miłości rozbrzmiewały w szkolnych salach. Obyśmy potrafili o nich pamiętać w całym Nowym 2020 Roku!. Misyjne Przedstawienie Bożonarodzeniowe „Gwiazda” wprowadziło nas w atmosferę zadumy i refleksji nad naszymi postawami, zrozumieniem inności drugiego człowieka oraz potrzebą wspólnoty na drodze do Boga. Oby blask Gwiazdy Betlejemskiej nas wszystkich przybliżał do Nowonarodzonego!